Radek John podává žalobu na ČSSD

02.05.2010 15:29 | Zprávy

Lídr Věcí veřejných se rozhodl zažalovat ČSSD za údajné neustále mediální útoky a lživé spekulace. Jeden z impulsů byl i rozsáhlý inzerát ve čtvrtečním Právu, ve kterém sociální demokraté kritizovali stranu Věci veřejné. John si je téměř jist, že uspěje.

Radek John podává žalobu na ČSSD

"Podávám žalobu na ochranu osobnosti. Neustálé lživé mediální útoky, které vedení ČSSD vydává za pravdu, už musí někdo zarazit," uvedl John pro idnes.cz.

Záměr žalovat ČSSD John naznačil už ve čtvrtek serveru ParlamentniListy.cz, když ho rozezlila inzerce sociálních demokratů v deníku Právo.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: nip

Ing. Miloš Zeman byl položen dotaz

Vy současnému prezidentovi vyčítáte, že dělá klukovské vzdoroakce?

A co jste tedy dělal vy, když jste byl prezident? Vždyť vy jste do jmenování vlády a jednotlivých ministrů zasahoval mnohem víc. A proč? Podle mě za tím byly jen vaše osobní důvody, což je podle mě horší. Takže proč myslíte, že teď můžete moralizovat někoho jiného?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ombudsman: Podpis pod Bratislavskou deklarací

20:16 Ombudsman: Podpis pod Bratislavskou deklarací

Veřejní ochránci práv z pěti různých států, včetně Česka, se v rámci Mezinárodního dne lidských práv…