Špatný pocit poslankyně ODS: Drábkův úřad nezajímají lidé, kterým má sloužit

07.07.2012 7:01 | Zprávy

ROZHOVOR Jednou z oblastí, kde toho prosadila koalice během svého dvouletého vládnutí dost, co ovlivňuje běžný život lidí, je resort práce a sociálních věcí. Kritikou na většinu zaváděných opatření nešetřila opozice, také u veřejnosti se jen málokteré kroky setkávaly s kladnou odezvou. S některými výhradami se netají ani poslankyně ODS Lenka Kohoutová.

Špatný pocit poslankyně ODS: Drábkův úřad nezajímají lidé, kterým má sloužit
Foto: modrenoviny.cz
Popisek: Poslankyně Lenka Kohoutová

Nezaměstnaní, zdravotně postižení, důchodci i další sociálně potřebné skupiny obyvatelstva hned tak nezapomenou na změny, jimiž prošel resort práce a sociálních věcí pod taktovkou ministra Jaromíra Drábka. Mnoha lidem z jeho úřadu chybí empatie k sociálně slabým nebo sociálně problémovým lidem, neumějí se vcítit do jejich situace. Vnímá to tak i členka sněmovního výboru pro sociální politiku a poslankyně ODS Lenka Kohoutová, jež se nesčetněkrát netajila výhradami ke krokům ministerstva řízeného zástupcem koaliční TOP 09.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Jan Sviták byl položen dotaz

A vy jste snad žádné vyšetřovací komise nezřizovali?

Podle mě jsou k ničemu, to ano, ale jde o princip. Jestli, jak to bývá, nekritizujete jiné za něco, co jste sami dělali.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Správa úložišť začala s průzkumnými vrty

19:34 Správa úložišť začala s průzkumnými vrty

Správa úložišť začala s průzkumnými vrty, první se zaměří na vodu.