Starosta zmizel z kandidátky TOP 09. Je obviněn z finančních machinací

10.05.2010 14:31 | Zprávy
autor: jas

Věslav Michalík měl velkou šanci dostat se za TOP 09 do Poslanecké sněmovny, teď mu ale místo toho hrozí obvinění z milionového podvodu.

Starosta zmizel z kandidátky TOP 09. Je obviněn z finančních machinací

Starosta Dolních Břežan Věslav Michalík byl původně dvojkou na kandidátce TOP  09 a měl tak velkou šanci dostat se za tuto nově vzniklou stranu do sněmovny. Z kandidátní listiny nakonec ale v tichosti zmizel. Podle online deníku Aktuálně.cz jej policie vyšetřuje kvůli podezření z padesátimilionového daňového úniku.

Miliony pro ČSOB

Michalík je podezřelý z toho, že před několika lety zprostředkoval ČSOB dvousetmilionovou provizi, a to za prodloužení miliardového kontraktu s Českou poštou.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Celní správa: Celníci odhalili nelegální pálenici na Zlínsku

20:16 Celní správa: Celníci odhalili nelegální pálenici na Zlínsku

V rámci vyhledávací činnosti zaměřené na nelegální výrobu lihu provedli příslušníci celní správy dne…