Téměř absurdní. ČSSD hájí Langera před Johnem

05.01.2011 22:13 | Zprávy

Věci veřejné vyhlásily mediální válku zbytku vládní koalice a zejména ODS. Situace došla tak daleko, že za zbytek vlády se přimlouvá i opoziční poslanec a stínový ministr vnitra Jeroným Tejc, který vyzval protagonisty Véček Víta Bártu a Radka Johna, aby na dovolené zvážili, zda kabinet hodlají dále destabilizovat.

Téměř absurdní. ČSSD hájí Langera před Johnem
V úterý se mezi Věcmi veřejnými a ODS rozhořela mediální přestřelka, když předseda véček a ministr vnitra Radek John napadl premiéra předsedu ODS Petr Nečase, že mrzačí jím zpracovanou strategii boje proti korupci. John přitom zaútočil bez toho, aby vyčkal na středeční jednání vlády právě nad touto strategií.

Pár hodin před jednáním vlády pak John zašel ještě dál, když v ranním vysílání Českého rozhlasu a České televize napadl v této souvislosti ODS i z toho, že ovlivňují chod policie prostřednictvím exministra Ivana Langera.

K dnešnímu jednání vlády ZDE

„Z vyšetřování pana Michálka vynesl Langer tajné materiály ze spisu, vynesl je do Eura. Pan Langer má vliv na vyšetřování. Policie je řízená a ovlivňovaná Langerem. I ze spisu, kde je pan Langer obviněn, že pere špinavé peníze, má informace. Co pak ta policie má vyšetřit," rozohnil se John.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Ondřej Vaněk

Bc. Martin Bednář, MBA. byl položen dotaz

A co celkové snížení hranice odpovědnosti u mladistvých?

Vzhledem k tomu, čeho se třeba náctiletí kolikrát dopouští, nebylo by na místě, aby se snížila hranice trestně právní odpovědnosti třeba právě na 16? Pak ať i volí.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ÚZSVM hledá nového vlastníka pro Národní dům na Vinohradech

22:08 ÚZSVM hledá nového vlastníka pro Národní dům na Vinohradech

ÚZSVM vyhlásil výběrové řízení s elektronickou aukcí na prodej Národního domu na Vinohradech.