Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Tomáš Vandas a jeho DSSS na pražském Černém mostě varovala před nepřizpůsobivými občany a nárůstem kriminality. Přišlo asi 150 jeho příznivců. Místní se bojí o bezpečnost, radnice problémy odmítá a tvrdí, že Vandas jen sbírá politické body.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Větu v titulku opakujete často. A mě pokaždé napadne otázka, myslíte, že nás Rusko jako člena NATO napadne? Že si to troufne? Nebo myslíte, že NATO už nebude nebo že bude a neochrání nás?
Pomáhá část českých novinářů hájit dosluhujícího náčelníka generálního štábu Karla Řehku? Tyto otázk…