„Pokud by se vydařily záměry spojit celorepublikové útvary policie pod vedením Roberta Šlachty a spojit vrchní státní zastupitelství do jednoho pod vedením Lenky Bradáčové, pak by se takřka absolutní moc prostřednictvím trestního stíhání politiků, soudců i státních zástupců dostala do rukou dvou lidí, kteří se dlouho a dobře znají, spolupracují spolu a mají spolu milenecký vztah,“ uvedl třeba bývalý detektiv Rostislav Kotrč, když se jej ParlamentníListy.cz zeptaly, jaké důvody mohly vést k vyšetřování jeho osoby. Pracoval totiž na kauze Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) a nyní je sám vyšetřován Generální inspekcí bezpečnostních sborů (GIBS) kvůli vynášení informací z trestního spisu. Měl prozradit pravé jméno utajované svědkyně, ale média ho zveřejnila dříve, než začal na Útvaru odhalování korupce a finanční kriminalistiky (ÚOKFK) vůbec pracovat a případu ŘSD se věnovat.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Článek obsahuje štítky
Doporučujeme , Šlachta , ÚOOZ , Bradáčová , Kotrč
autor: Jan Rychetský
Já tomu vašemu komentáři úplně nerozumím
Píšete v něm, že Ukrajinci v zástupné válce USA proti Rusku obětovali statisíce mužů a ztratili budoucnost země. Myslíte, že Ukrajinci měli nějak na výběr, když je Rusko napadlo? Co jiného mohou dělat, než se bránit? Neztratili by budoucnost země, právě, kdyby se nebránili? A ještě, co bychom teda p...
Další články z rubriky

4:44 300 000 Kč. Pro „propojeného“ manažera od STAN
Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) uzavřelo smlouvu za 300 000 Kč. S kým? S PR manažerem z agentu…