Je na čase zbavit se Nečase, přijde k Jílkové říct Dufek

26.04.2012 17:32

Předseda Asociace samostatných odborů Bohumír Dufek bude dnes na ČT v pořadu Máte slovo s Michaelou Jílkovou vyzývat vládu k odstoupení. Jak potvrdil pro ParlamentníListy.cz, nebude nic měnit na svých slovech ze sobotní demonstrace: Chceme nové volby. Když nebudou volby, generální stávku. A paralyzujme tuto zem, dokud ta vláda nepadne.

Je na čase zbavit se Nečase, přijde k Jílkové říct Dufek
Foto: Hans Štembera
Popisek: Šéf Asociace samostatných odborů Bohumír Dufek
reklama

Asi hodně bojovná nálada dnes bude panovat ve studiu ovládaném moderátorkou Michaelou Jílkovou v pořadu Máte slovo, který začíná krátce před jedenadvacátou hodinou. Odborový předák Bohumír Dufek ParlamentníListy.cz ujistil, že to jde vládě „natřít“.

Je na čase zbavit se Nečase!

"Už je načase zbavit se Nečase! Chceme nové volby. Když nebudou volby, generální stávku. A paralyzujme tuto zem, dokud ta vláda nepadne," prohlásil odborář při sobotní demonstraci na Václavském náměstí a na svých slovech nic měnit nehodlá.

„Já jsem každé své slovo při demonstrací vážil na decimálce a nemám důvod cokoliv měnit,“ řekl Dufek redakci. Podle něj je to právě vláda, která přivedla zemi do „srabu“, ve kterém se dnes nachází.

Vláda posílá "druhou ligu"

Vládní politiku má proti Dufkovi hájit například poslanec TOP 09 Stanislav Polčák. Toho ale Dufek za soupeře nepovažuje. „Je to legrační, že na místo toho, aby někdo z vlády přišel obhájit její kroky, posílají za sebe druhou ligu,“ konstatoval Dufek pobaveně.

„Ono stejně legrační je, že vláda, aby lidem vysvětlila své „úžasné“ reformy, tak si na to najme PR agenturu,“ směje se odborář a dodává: „Večer u Jílkové bude veselo.“

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Ondřej Vaněk

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Za co vás Putin vyznamenal, packalové? Senátor STAN k Vrběticím

13:11 Za co vás Putin vyznamenal, packalové? Senátor STAN k Vrběticím

„Zdá se, že dvojice agentů, která akci dle dostupných informací konala, byla vůbec dvojicí mimořádný…