Nový politik varuje: Kdo volí ODS, volí i komunisty

28.08.2012 20:23 | Zprávy

Letošní krajské volby budou pravděpodobně veselé. Na volebním lístku najdou voliči řadu netradičních politických uskupení. Volební menu nabízí piráty, soukromníky, milovníky folklóru a další. Na jižní Moravě kandiduje více než 23 uskupení. Bude z čeho vybírat.

Nový politik varuje: Kdo volí ODS, volí i komunisty
Foto: Archiv
Popisek: Volební místnost

Tradiční politické strany jako je ČSSD, ODS, KDU-ČSL a další, jsou možná pro některé voliče už nudné. Ty mladší politické strany jako TOP 09 nebo Věci veřejné zas prý ztrácí na důvěryhodnosti, volič pomalu ztrácí orientaci. Česká politická scéna se letos otřásala v základech. Skandál se střídal se skandálem, korupce zase s protesty nespokojených občanů. Situace tak může nahrát menším netradičním stranám či uskupením, které si brousí zuby na krajské volby.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Je pravda, že Agrofert získal od státu dotace?

I když není vůbec jisté, jestli je EU proplatí? Co když ne? Vrátíte je? A proč vůbec čerpáte dotace, když se vám daří dobře? Neměli by být hlavně pro ty potřebné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Posselt se za vaše peníze smál Babišovi a „tzv. motoristům“

10:00 Posselt se za vaše peníze smál Babišovi a „tzv. motoristům“

Nezisková organizace Post Bellum ve svém magazínu Paměť národa uveřejnila rozhovor s vůdcem sudetský…