Česká pošta je opět součástí Veletrhu Sběratel

09.09.2016 13:36

Ve dnech 8. – 10. září 2016 se na Výstavišti PVA Expo Praha – Letňany koná největší setkání sběratelů poštovních známek, mincí, bankovek, pohlednic, minerálů a dalšího sběratelství ve střední a východní Evropě, Veletrh Sběratel. Na něm si mohou zájemci ocenit své známky, mince nebo bankovky od znalců z nezávislých profesních organizací či nakoupit sběratelské rarity od 230 prodejců z 35 zemí světa. Veletrh provází bohatý doprovodný program, který zahrnuje křty nových poštovních známek a mincí a také autogramiády jejich autorů.

 Česká pošta je opět součástí Veletrhu Sběratel
Foto: Archiv
Popisek: Česká pošta

Na veletrhu bude mít již tradičně svůj stánek také Česká pošta. Ve čtvrtek 8. 9. 2016 ve 14 hodin Česká pošta představila nový známkový aršík „Ochrana přírody: Zoologické zahrady I.“ Akce byla spojena s autogramiádou jeho tvůrců – Libuše a Jaromíra Knotkových a rytce Martina Srba. Od 16 hodin pak bylo představeno společné známkové vydání České pošty a Pošty Lichtenštejnska s motivem obrazu nizozemského malíře Gerrita Dou „Mladá dáma na balkoně“.

Od 16:30 hodin popřál Veletrh Sběratel k sedmdesátým narozeninám herci Sylvesteru Stallonemu, a to vydáním oficiální dopisnice České pošty s motivem plakátu k filmu Rambo I, který vytvořil český výtvarník Jiří Weber. Dopisnice je v prodeji na stánku České pošty. K dispozici je také příležitostné razítko s motivem boxera Rockyho.

Celý program veletrhu naleznete na webových stránkách ZDE. Ženy a mládež mají vstup zdarma.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Letiště Praha odbavilo v hlavní letní sezóně o 6 % cestujících více než vloni

10:42 Letiště Praha odbavilo v hlavní letní sezóně o 6 % cestujících více než vloni

Celkem 6% nárůst v počtu odbavených cestujících zaznamenalo Letiště Praha v období červenec – září 2…