Nominace na Ceny ministra zdravotnictví pro rok 2018 jsou vyhlášeny

22.09.2018 19:17

V pondělí 3. prosince, u příležitosti Mezinárodního dne osob se zdravotním postižením, udělí ministr zdravotnictví Adam Vojtěch dvě ocenění. Ceny budou uděleny na slavnostním večeru, pořádaném ve spolupráci se Sjednocenou organizací nevidomých a slabozrakých, ve Španělském sále Pražského hradu.

 Nominace na Ceny ministra zdravotnictví pro rok 2018 jsou vyhlášeny
Foto: mzcr.cz
Popisek: Ministerstvo zdravotnictví ČR

Jedná se o Cenu ministra zdravotnictví za práci ve prospěch zdravotně postižených občanů, která bude letos udělena již po třiadvacáté. Získává ji osobnost, která se významným a mimořádným způsobem zasloužila o pomoc zdravotně postiženým nebo chronicky nemocným občanům v ČR.

Druhým oceněním je Cena ministra zdravotnictví za rozvoj zdravotně sociální péče. Cena má již třináctiletou tradici a je určena osobnosti, především z řad odborníků, která se podílela na rozvoji nových druhů zdravotní či zdravotně sociální péče zdravotně postiženým nebo chronicky nemocným občanům v ČR. Návrhy na udělení ocenění mohou podávat fyzické a právnické osoby. Návrh je možné podat pouze písemně a musí obsahovat jméno, příjmení a místo trvalého pobytu osoby navrhované na udělení ocenění a zdůvodnění návrhu.

Návrhy musí být doručeny nejpozději 20. října 2018 na adresu: Ministerstvo zdravotnictví, Odbor zdravotních služeb - oddělení zdravotně sociálních služeb, Palackého nám. 4, 128 01, Praha 2. Návrhy je možné zaslat i prostřednictvím datové schránky, ID DS MZČR: pv8aaxd.

Případné podrobnější informace podá Renáta Jeřábková, tel.: 224 972 224, e-mail ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

dTest: Máme prošlé potraviny sníst, nebo nemilosrdně vyhodit?

12:13 dTest: Máme prošlé potraviny sníst, nebo nemilosrdně vyhodit?

Prošlé potraviny nepatří automaticky do koše. Spotřebitelská organizace dTest vydala praktického prů…