14. ročník benefičního koncertu „Kdo má rád…“ v jihočeských Nových Hradech

15.04.2024 12:06 | Komerční článek

V sobotu 18. května 2024 se opět sejdou čeští a slovenští interpreti na úpatí Novohradských hor, aby podpořili již 14. ročník benefičního koncertu „Kdo má rád…“, který se uskuteční v jihočeských Nových Hradech od 18.00 hodin v Kulturním centru Máj.

14. ročník benefičního koncertu „Kdo má rád…“ v jihočeských Nových Hradech
Foto: Martin Production
Popisek: Zpěvák a producent Martin France na benefičním koncertu „Kdo má rád...“

Celá akce by se nemohla uskutečnit bez pomoci novohradských obyvatel a jejich starosty Vladimíra Hokra, kteří se každoročně na akci podílejí. Veliký dík patří též Jihočeskému kraji, který je u zrodu této benefiční akce již od prvního ročníku a s tím je spojená samozřejmě i záštita předchozích hejtmanů i toho současného, Martina Kuby.

Výtěžek z koncertu je opět určen pro Dětské a novorozenecké oddělení nemocnice Prachatice, pro který si osobně dorazí ředitel této nemocnice Michal Čarvaš.

A na koho se letos z účinkujících mohou jihočeští diváci přijít podívat?  Tak například se představí francouzsko – česká herečka a šansoniérka Chantal Poullain, herec, zpěvák a producent tohoto koncertu Martin France, herečka, zpěvačka a častá návštěvnice Himalájí  Světlana Nálepková, moderátor a zpěvák Roman Ondráček, kterého si jistě vybavíte z pěveckého dua Těžkej Pokondr, slovenská herečka a zpěvačka Vanda Károlyi, rocková zpívající legenda Marcela Březinová a zpěvačka se soulovým hlasem Martina Balogová, kterou si máme možnost poprvé významněji pamatovat z pěvecké soutěže SuperStar. Na koncert se v pozici moderátorky už po několikáté vrací Michaela Doležalová. Vstupenky v předprodeji je možné zakoupit v síti TicketLIVE ZDE.

Upoutávka pro letošní ročník 2024

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Komerční článek

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Párování.

Probíhá párování koalice a opozice? Pokud ano, nejsou potom "obstrukce" jen divadlem pro voliče a opozice to koalici hodně usnadňuje?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jindřišská zůstává majetkem České pošty, zájemce nenašla

11:27 Jindřišská zůstává majetkem České pošty, zájemce nenašla

V úterý 14. května byl termín pro registraci zájemců o koupi areálu na rohu pražských ulic Jindřišsk…