20. TÝDEN NA ČMKB: Roční kontrakty elektřiny zlevnily

20.05.2019 10:08 | Zprávy

Na Českomoravské komoditní burze Kladno (ČMKB) bylo ve 20. týdnu uzavřeno 252 kontraktů na dodávku 238,1 tisíce MWh elektřiny a zemního plynu pro konečné odběratele v hodnotě 229,3 milionu korun.

20. TÝDEN NA ČMKB: Roční kontrakty elektřiny zlevnily
Foto: cmkbk.cz
Popisek: Českomoravská komoditní burza Kladno - logo

Roční kontrakty elektřiny proti předchozímu týdnu zlevnily v nízkém napětí o 2,1 procenta na 1380 Kč/MWh, ve vysokém napětí o 1,7 procenta na 1417 Kč/MWh.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Jaroslav Komínek byl položen dotaz

Prezident

O jakých věcech, které mu nepřísluší, podle vás prezident rozhoduje? A proč by nemohl vystupovat do politiky, když je politik, kterého volilo nejvíce občanů ze všech politiků?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Finanční správa: Daňové přiznání za rok 2025

19:28 Finanční správa: Daňové přiznání za rok 2025

Podání daňového přiznání k daním z příjmů za rok 2025 se blíží. Formulář v listinné (papírové) podob…