50. týden na ČMKB: Ceny zemního plynu i elektřiny s dodávkou v roce 2021 klesly

16.12.2019 9:14 | Zprávy

Na Českomoravské komoditní burze Kladno (ČMKB) bylo v 50. týdnu uzavřeno 94 kontraktů na dodávku 44,4 tisíce MWh elektřiny a zemního plynu pro konečné odběratele v hodnotě 49,9 milionu korun.

50. týden na ČMKB: Ceny zemního plynu i elektřiny s dodávkou v roce 2021 klesly
Foto: cmkbk.cz
Popisek: Českomoravská komoditní burza Kladno - logo

Cena ročních kontraktů zemního plynu s dodávkou v roce 2021 klesla v maloodběru o 3,6 procenta na 486 Kč/MWh, ve velkoodběru o 4,5 procenta s uzavírací cenou 490 Kč/MWh.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Ing. Petr Kulhánek byl položen dotaz

Ministr Kulhánek: Nedostatek bydlení neustále roste

To je naprostá pravda, nemyslíte ale také, že naprosté selhání této vlády, když jste 4 roky u moci a výsledek je takový, že přibývá nedostatek bydlení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČNB ponechává sazbu proticyklické kapitálové rezervy na 1,25 %

22:14 ČNB ponechává sazbu proticyklické kapitálové rezervy na 1,25 %

Bankovní rada na svém jednání o finanční stabilitě rozhodla ponechat sazbu proticyklické kapitálové …