AV ČR: Nanoškola 2017 pro talentované zájemce o chemii, fyziku a biologii

19.08.2017 16:18 | Zprávy

Již po osmé otevírají vědci z Ústavu fyzikální chemie J. Heyrovského před koncem prázdnin své laboratoře a učebny středoškolským zájemcům o chemii, fyziku a biologii.

AV ČR: Nanoškola 2017 pro talentované zájemce o chemii, fyziku a biologii
Foto: cas.cz
Popisek: Akademie věd ČR - logo

Od 21. do 25. srpna se tři desítky středoškoláků stanou na týden posluchači prázdninové školy na téma nanomateriály a nanotechnologie, v rámci které se prostřednictvím ukázek praktických měření v laboratořích, workshopů a exkurzí seznámí se zajímavými vědeckými tématy, která ústav řeší.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Co přesně byste nyní udělal jinak?

V čem jste podle vás byli málo odvážní? A nemyslíte, že řadu voličů mohl odradit i ten váš boj s dezinformacemi, za který jste schovávali podle mě spíše jen snahu umlčet jiný názor? Nebo jinak, co jste udělali pro svobodu slova, a proto, aby se lidé nebáli říkat své názory nahlas, což se děje?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

NP Šumava: Informační středisko Kvilda ve zbrusu novém hávu

7:33 NP Šumava: Informační středisko Kvilda ve zbrusu novém hávu

Jedno z nejstarších a zároveň nejnavštěvovanějších informačních center – infocentrum Kvilda prošlo r…