Akademie věd ČR: Veletrh vědy ukázal obrovský zájem o českou vědu

10.06.2018 18:37 | Zprávy

Čtvrtý ročník Veletrhu vědy byl úspěšně zakončen. Unikátní expozice od 90 vystavovatelů z řad ústavů Akademie věd ČR, univerzit a firem navštívilo během tří dnů rekordních 24 800 návštěvníků.

Akademie věd ČR: Veletrh vědy ukázal obrovský zájem o českou vědu
Foto: cas.cz
Popisek: Akademie věd ČR - logo

Na ploše 8000 m² se široké i odborné veřejnosti představilo na 100 expozic napříč všemi vědními oblastmi. Do veletrhu se zapojilo 40 pracovišť Akademie věd ČR, univerzity, další vědecké instituce a firmy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Trapas

Nemyslíte, že je spíš až trapné, jak se vláda s prezidentem přetahuje? Já nechápu, proč věci, které fungovaly měnit a řešit místo toho, aby se řešilo to podstatné, co fakt tíží lidi?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČSÚ: Produkce i zakázky meziročně vzrostly ve většině průmyslových odvětví

10:29 ČSÚ: Produkce i zakázky meziročně vzrostly ve většině průmyslových odvětví

Průmyslová produkce v květnu meziročně reálně vzrostla o 2,0 %. Meziměsíčně byla nižší o 0,4 %. Hodn…