Armáda ČR: Kardinál Duka projevil úctu vojákům a poděkoval za jejich službu doma i v zahraničí

20.12.2018 22:28 | Zprávy

Ve středu 19. prosince se uskutečnilo tradiční adventní setkání zástupců církve s představiteli resortu Ministerstva obrany a Armády České republiky v Arcibiskupském paláci na Hradčanském náměstí. Pozvání přijali náměstek ministra a ředitel sekce ekonomické MO Pavel Beran, náčelník Generálního štábu Armády České republiky armádní generál Aleš Opata a další významní hosté.

Armáda ČR: Kardinál Duka projevil úctu vojákům a poděkoval za jejich službu doma i v zahraničí
Foto: Armáda ČR
Popisek: Armáda ČR, logo.

„Dnešní setkání je projevem úcty a poděkování za vaši službu a to především v tento významný osmičkový rok,“ řekl Dominik kardinál Duka ve svém projevu.

V něm také připomněl, že tento rok byl nejen slavnostní, ale zároveň i smutný pro nás všechny. „Zástupci armády a církve se společně setkali na letišti, aby uctili padlé vojáky, kteří zahynuli při plnění úkolů v zahraničních misích,“ uvedl kardinál Duka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Komunisté

Myslíte, že SOCDEM pomůže se dostat Komunistům zpět do Sněmovny? Podle mě je to přesně naopak. A vás se ptám, proč myslíte, že řada voličů i dnes volí komunisty? Nemyslíte, že je to i vaší vinou, protože neumíte dělat sociální politiku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Infocentra dětem přinesou soutěž o unikátní odměnu

19:28 ČEZ: Infocentra dětem přinesou soutěž o unikátní odměnu

Skupina ČEZ ve svých infocentrech nabízí zážitky a rozšíření vědomostí ze zajímavého světa energetik…