Autodrom Most: Mostecký autokoncert je téměř vyprodaný. O půlnoci Leoše Mareše vystřídá pravé automobilové kino

18.05.2020 13:58

Mostecký autodrom nabídne v pátek 22. května hned dvojí kulturní vyžití. Ve spolupráci s agenturou Dream PRO uspořádá od 20:00 na parkovišti v paddocku autokoncert DJ Show Live Leoše Mareše, od půlnoci pak zábava pokračuje promítáním autokina.

Autodrom Most: Mostecký autokoncert je téměř vyprodaný. O půlnoci Leoše Mareše vystřídá pravé automobilové kino
Foto: Agentura Dream PRO
Popisek: Brány autodromu se v pátek otevřou už v 17:30.
reklama

„Pořadatelé zvolili stylově k prostředí velkého závodního okruhu divácky atraktivní film Le Mans ´66, o záběry superrychlých a silných speciálů v akci při jednom z nejslavnějších motoristických podniků světa tak nebude nouze,“ láká na podívanou do jedinečného prostředí eventová manažerka společnosti AUTODROM MOST Michaela Rosenkranzová.

Vstupenky lze zakoupit na ZDE v síti Ticketportal a ZDE. Na show Leoše Mareše zbývá posledních pár lístků, nikdo by tak neměl s nákupem váhat.

„Autokina měla v Ústí tak velký úspěch, že jsme se je rozhodli přestěhovat i do Mostu. A kde jinde si užít cenami ověnčený snímek z prostředí závodního okruhu, než právě na mosteckém autodromu? Cílíme jak na návštěvníky autokoncertu, kterým se ještě nebude chtít domů, tak i na ty, kteří chtějí dorazit prostě jen na dobrý film,“ vysvětlil pohotový nápad na zpestření pátečního večera ředitel agentury Dream PRO Luboš Machoň.

Brány autodromu se pro divácké posádky automobilů v pátek otevřou už v 17:30 hodin. Každý návštěvník musí dodržovat přísná hygienická a bezpečnostní opatření. Pořadatelé zaparkují vůz vždy na určené místo s odstupem od dalších aut, z vozidel se během představení nesmí vystupovat. Speciální systém je připraven i pro prodej baleného občerstvení či návštěvu toalet. Autokoncertem  jeho organizátoři podpoří i zdravotníky a záchranáře Ústeckého kraje. „Na bezpečnost akcí dohlíží dobrovolní hasiči z Mostu a zaměstnanci společnosti Medevac, která na autodromu zajišťuje záchrannou službu. Všichni se vzdali honoráře jako poděkování personálu, který nás chrání v první linii před rozšířením nákazy koronavirem,“ doplnila Rosenkranzová.

Vystoupení si návštěvníci vychutnají na velkém pódiu s šedesátimetrovým navazujícím molem. Podél stage budou navíc i velké led obrazovky, takže všichni návštěvníci uvidí opravdu každý detail show na podiu. Led obrazovky pak o půlnoci poslouží jako obří promítací plátna.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ombudsman: Nenávistné projevy na internetu – výzkum a doporučení

22:16 Ombudsman: Nenávistné projevy na internetu – výzkum a doporučení

Ombudsmanka Anna Šabatová se od roku 2016 intenzivněji věnovala problematice nenávistných projevů na…