Autodrom Most: Winter Trial se přesouvá na 24. březen, posádky se svezou i po okruhu

06.03.2019 14:30

Mototuristická jízda Winter Trial se uskuteční v neděli 24. března. Původně měla odstartovat z polygonu mosteckého autodromu na konci ledna, pozdější termín vyplynul z přání přihlášených posádek.

Autodrom Most: Winter Trial se přesouvá na 24. březen, posádky se svezou i po okruhu
Foto: Autodrom Most
Popisek: Mototuristická jízda Winter Trial na Autodromu Most

„Posun termínu umožní, že si posádky vyzkoušejí také závodní dráhu, kde se v sezoně prohánějí závodní speciály. Navíc si užijí jako jedni z prvních zcela nového asfaltového povrchu. V těchto dnech jej pokládáme místo již nevyhovujícího, který jsme nechali odstranit koncem loňského roku,“ uvedl obchodní manažer pro sport společnosti AUTODROM MOST Jakub Krafek.

Winter Trial pro dvoučlenné posádky patří mezi zážitkové akce zaměřené na zdraví prospěšné či poznávací aktivity s důrazem na bezpečnost. Akci pořádá mostecký autodrom jako premiéru. „Mířili jsme tentokrát na skupinu našich příznivců, kteří jsou vášnivými motoristy, ale už se nepotřebují prohánět po silnicích závratnou rychlostí. Naopak je baví poznávat nová zajímavá místa, stavby či scenérie,“ vysvětlil manažer.

Po startu z polygonu v 09:00 hodin se posádky vydají na silnice Krušných hor se zastávkou na prohlídku přehradní nádrže Fláje, kde se jim dostane i zasvěceného výkladu odborníka. Odtud se vrátí zpět do areálu autodromu, a to do paddocku. „Původní program jsme zkrátili, právě aby účastníci pohodlně stihli i jízdy po velkém závodním okruhu. Po obědě tak absolvují jednoduchý bodovaný kvíz ze znalostí načerpaných na Flájích a poté závod LOUDA CUP a jízdy po okruhu na čas. Nejúspěšnější posádky slavnostně vyhlásíme v 17:00 hodin,“ upřesnil Jakub Krafek.

Účastníci Winter Trial se tak stanou součástí zahájení nové sezony autodromu, kterou pro širokou veřejnost pořádá pravidelně pod názvem The Most AUTOSHOW. Letos připadá právě na neděli 24. března, program nabízí jízdy vlastním vozem po velkém závodním okruhu za velmi výhodné ceny, taxijízdy v závodních speciálech či vložené závody LOUDA CUP a The Most Monster Challenge, což je slalom traktorem mezi kužely.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: komerční tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Lesy ČR: Vánoční stromky letos potěší děti ve 170 zařízeních

12:46 Lesy ČR: Vánoční stromky letos potěší děti ve 170 zařízeních

Lesníci ze státního podniku rozvážejí 400 stromků do 170 pobytových dětských zdravotnických a sociál…