Autodrom zahájil prodej vstupenek na ADAC GT Masters, pole jezdců ozdobí Simona de Silvestro

19.12.2019 15:59

Vstupenky na prestižní mezinárodní šampionát supersportovních vozů ADAC GT Masters, který v příštím roce v květnu přivítá už potřetí mostecký autodrom, už jsou v prodeji. Fanoušci motoristického sportu je mohou zakoupit na webových stránkách autodromu.

Autodrom zahájil prodej vstupenek na ADAC GT Masters, pole jezdců ozdobí Simona de Silvestro
Foto: ADAC
Popisek: ADAC GT Masters
reklama

Mají se na co těšit, startovní listinu v nové sezoně obohatí jednatřicetiletá švýcarská jezdkyně Simona de Silvestro. Posílí stáj Küs Team75 Bernhard, ve voze Porsche 911 GT3 R se bude střídat s Rakušanem Klausem Bachlerem.

Simona nahradí v kokpitu světového šampiona Tima Bernharda, který se nadále zaměří na řízení týmu a na svou roli ambasadora značky Porsche. „Představuje to pro mě nové období života, které mi také umožní strávit více času se svou rodinou. Opravdu se těším na tuto novou fázi svého života a na své povinnosti ambasadora značky pro Porsche. Budu také věnovat mnohem větší pozornost každodennímu chodu týmu a budu se jej snažit posunout vpřed,“ uvedl Bernhard.

Se švýcarskou závodnicí by se úspěchy mohly dostavit. Má za sebou úspěšné působení v sérii Indy Car v letech 2010 až 2015. Souběžně s povinnostmi v šampionátu ADAC GT Masters Simona bude pokračovat jako testovací a vývojový jezdec Porsche v seriálu Formule E.

Šampionát ADAC dorazí do Mostu o víkendu 15. až 17. května. Nabídne tradičně i vložené série, a to ADAC TCR Germany, Porsche Carrera Cup Germany a Spezial Tourenwagen Trophy, tedy seriál výkonných závodních strojů kategorie cestovních a GT vozů.

Šampionát ADAC GT Masters zahájí sezonu 2020 o víkendu 24. až 26. dubna tradičně v německém Oscherslebenu. Po květnovém závodu v Mostě se přesune do rakouského Red Bull Ringu (5. až 7. června). Po delší přestávce seriál bude pokračovat 14. až 16. srpna na německém okruhu v Nürburgringu. Následuje nizozemský Zandvoort ve dnech 21. až 23. srpna. Závěr šampionátu se vrací do Německa. Od 18. do 20. září se pojede na Hockenheimringu, vyvrcholení obstará okruh Sachsenring (2. až 4. října).

Vícer o prestižním mezinárodním šampionátu supersportovních vozů ADAC GT Masters ZDE

Vstupenky jsou prodeji ZDE

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Povodí Labe: Revitalizace Rozkoš - Domkov

7:34 Povodí Labe: Revitalizace Rozkoš - Domkov

Povodí Labe provádí revitalizaci koryta Rozkošského potoka v místě zaústění do Domkovské zátoky jižn…