Bývalý šéf Fora Karlín Ondřej Špalek se stal provozním ředitelem Panattoni

1.6.2015 6:48 odp.

Manažerský tým developerské společnosti Panattoni Europe v ČR posílil bývalý úspěšný ředitel pražského Fora Karlín Ondřej Špalek (39). Nastoupil na pozici Chief Operating Officer (COO) a ujal se čím dál tím komplexnější oblasti provozu. Vedení společnosti si od zkušeného manažera slibuje především optimalizaci každodenní činnosti.

Bývalý šéf Fora Karlín Ondřej Špalek se stal provozním ředitelem Panattoni
Foto: Panattoni
Popisek: Ondřej Špalek, Chief Operating Officer společnosti Panattoni Europe v ČR

„Ondřej Špalek úspěšně uvedl společenské a administrativní centrum Forum Karlín, v našem hledáčku však byl už díky dřívějším bohatým zkušenostem v oblasti nemovitostí a financí. Jsem rád, že jsme ho získali právě my a těším se, že se stane opravdovým srdcem naší společnosti, které bude koordinovat všechny její životní funkce,“ říká Pavel Sovička, generální ředitel Panattoni Europe pro ČR a Slovensko.

„Obdivuhodný vzestup české pobočky Panattoni sleduji dlouhodobě, proto mi snad na přivítanou projde oblíbené klišé: Tuto příležitost beru jako obrovskou výzvu a šanci podílet se na řadě atraktivních projektů. Vidím tu velkou perspektivu a prostor pro dynamický rozvoj, vždyť společnost Panattoni byla letos vyhlášena nejlepším průmyslovým developerem střední a východní Evropy,“ říká Ondřej Špalek, nový provozní ředitel Panattoni Europe pro ČR a Slovensko.

Ondřej Špalek během své 10leté kariéry v oblasti developmentu uzavřel bankovní úvěry v celkovém úhrnu 100 milionů eur. Před angažmá ve Foru Karlín byl zaměstnán nejdéle jako finanční ředitel (CFO) skupiny Crestyl Real Estate, kde řídil mimo jiné restrukturalizaci firmy po akvizici společnosti ICKM Real Estate, v níž dříve sám pracoval. V minulosti také působil jako Senior Consultant poradenské společnosti Ernst & Young nebo analytik auditorské společnosti Arthur Andersen. Vystudoval účetnictví a finanční řízení podniku na VŠE v Praze. Nedávno dokončil postgraduální studium Executive MBA na University of Pittsburgh a přivezl si domů řadu ocenění, například titul nejlepšího evropského studenta roku.

Představení společnosti Panattoni Europe

Panattoni Europe je developer průmyslových ploch. Od zahájení činnosti ve střední a východní Evropě v roce 2005 společnost dokončila 36 projektů o celkové rozloze 3,1 milionu m². Nabízí průmyslové, skladové a kancelářské plochy. Specializuje se na stavby na klíč (build-to-suit – BTS), které přesně odpovídají požadavkům jednotlivých klientů. Jako správce zařízení nabízí Panattoni Europe komplexní administrativní a provozní služby: 24hodinové zabezpečení, zajištění údržby, výkonnost technického vybavení a také profesionální vzhled parků. Mezi klienty Panattoni Europe patří velké mezinárodní společnosti jako: Amazon, Avon, Bertelsmann, CAT Logistics, CEVA, Coca - Cola, Coty Cosmetics, Dachser, DSV, Flextronics, Gefco, HM, Intermarche, Leroy Merlin, Raben, ND Logistics, Orsay, Sauer Danfoss, Schenker nebo Wincanton. Více na www.panattoni.cz.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

Ing. Jozef Síkela byl položen dotaz

Zákaz spalovacích motorů

Co jste jako ministr průmyslu udělal nebo v nejbližší době, například během našeho předsednictví, uděláte pro zrušení nebo přinejmenším odálení zákazu spalovacích motorů? Nebo už připravujete nějaké dotace pro lidi, aby si mohli elktoauta pořídit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ÚZSVM: Dům z trestné činnosti se podařilo prodat za více než 12 milionů

22:54 ÚZSVM: Dům z trestné činnosti se podařilo prodat za více než 12 milionů

ÚZSVM v Olomouci prodal rodinný dům v obci Droždín za více než 12 milionů korun. Nemovitost se podař…