ČD: Do Berlína vlakem nyní levněji, od října dostanou novou jízdenku také pendleři

30.09.2015 20:41 | Zprávy

Cesta z Prahy do Berlína u prvního ranního spoje je nyní až o polovinu levnější. Cestující nyní zaplatí za Včasnou jízdenku Německo jen 386 Kč. Výrazná sleva u tohoto vlaku platí také pro cesty do dalších míst Německa. Pro pravidelné cestující mezi Prahou, Drážďany a Berlínem nabídnou České dráhy také zcela nové jízdenky pro opakované cesty.

ČD: Do Berlína vlakem nyní levněji, od října dostanou novou jízdenku také pendleři
Foto: red
Popisek: ČD - logo

Levněji lze cestovat ranním vlakem EuroCity Alois Negrelli s odjezdem z Prahy o půl sedmé ráno. Vedle Berlína jsou výrazně levnější i cesty do dalších míst, kam směřují přípoje z Drážďan nebo z Berlína. Jízdenka do saské metropole stojí nyní od 248 Kč, do Lipska a Erfurtu pak od 386 Kč a do Hamburku, Rostocku a Stralsundu od 524 Kč.

Cenově zajímavé jsou i další relace díky internetovým Včasným jízdenkám Evropa. Například cesta z Prahy přes Drážďany a Lipsko do Frankfurtu nad Mohanem se dá pořídit od 1 076 Kč, včetně části cesty rychlovlakem ICE. Jízdenky je možné zakoupit pro cestu z různých míst v České republice a do různých míst v Německu.
Levnější cestování pro pendlery

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Co by EU měla z toho, kdyby nás zatáhla do války?

Vy tvrdíte, že se o to pokouší. Proč by to dělala? A k té mírové iniciativě Trupma. Podle vás je jeho návrh vůči Ukrajině spravedlivý? Nezohledňuje jen zájmy USA a Ruska?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hospodářská komora se s ministryní Mrázovou shodla na principech novely stavebního zákona

7:14 Hospodářská komora se s ministryní Mrázovou shodla na principech novely stavebního zákona

Hospodářská komora ČR se shoduje s novým vedením Ministerstva pro místní rozvoj na většině opatření,…