ČEPS vyhlašuje výběrové řízení na dodavatele elektřiny pro krytí ztrát pro rok 2013

04.11.2012 8:59

Toto výběrové řízení vyhlašuje společnost ČEPS v souvislosti se svou povinností zajistit bezpečnost přenosové soustavy ČR, na základě které má právo nakupovat elektřinu pro krytí ztrát v přenosové soustavě ČR za nejnižší náklady. Výběrové řízení je organizováno společností FIN servis.

ČEPS vyhlašuje výběrové řízení na dodavatele elektřiny pro krytí ztrát pro rok 2013
Foto: red
Popisek: ČEPS, a.s.

Výběrové řízení na dodavatele elektřiny pro krytí ztrát v přenosové soustavě se skládá z registračních předkol a samostatných aukčních kol, která proběhnou prostřednictvím elektronického systému se vzdáleným přístupem (elektronická aukce). První registrační předkolo proběhne v období od 7.11.2012 do 12.11.2012.

Předmětem prvních dvou aukčních kol je dodávka elektřiny pro krytí ztrát v přenosové soustavě bez převzetí odpovědnosti za odchylku, a to roční pásmová dodávka od 1.1.2013 do 31.12.2013 a čtvrtletní pásmová dodávka elektřiny v období od 1.1.2013 do 31.3.2013.

Zvolená forma výběrového řízení je efektivním řešením pro transparentní a nediskriminující výběr dodavatele elektřiny, který nabídne ve výběrovém řízení nejnižší cenu.

Podmínky pro účast ve výběrovém řízení a vlastní průběh jsou publikovány v Podmínkách výběrového řízení, které jsou od 31.10.2012 zpřístupněny na internetových stránkách www.fsk.cz.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

dTest: Radost z dárků na úvěr vydrží jen chvíli

7:34 dTest: Radost z dárků na úvěr vydrží jen chvíli

Adventní čas je v plném proudu a mysl většiny z nás tak zaměstnává otázka, čím letos obdarujeme své …