ČEZ: 100 tisící návštěvník na Hučáku

18.10.2015 16:47 | Zprávy

Zájem veřejnosti o návštěvu Informačního centra Obnovitelných zdrojů a malé vodní elektrárny stále roste. Svědčí o tom dnešní den, kdy IC navštívila sto tisící návštěvnice. Otevřeno bylo v roce 2008.

ČEZ: 100 tisící návštěvník na Hučáku
Foto: ČEZ
Popisek: Logo ČEZ

Paní Hladíková z Havlíčkova Brodu byla nejprve překvapená, ale pak převládla radost. Od průvodců dostala dárečky a celou prohlídku si perfektně užila.

„Jsme rádi, že o naše „ícéčko“ je tak velký zájem. Chodí sem hlavně děti ze základních a středních škol, ale obliba mezi veřejností stále roste, takže jsme zaznamenali nárůst návštěvnosti z řad turistů i místních. Po celý rok se zde pořádají besedy, různé akce a dokonce i výuka učitelů,“ dodává průvodkyně Markéta Vodehnalová.

Dozvědět se, co všechno umí a jak se dá využít slunce, vítr nebo voda, i to zajímalo návštěvníky na Informačním centru Obnovitelných zdrojů v Hradci Králové. Za rok 2014 jich průvodci přivítali 14 159, což je o 268 více než v roce 2013.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Bc. Hana Ančincová byl položen dotaz

Kdo přesně tu podle vás normalizuje nenávist a násilí na menšinách přechází mávnutím ruky?

Myslíte, že to dělá někdo z budoucí vlády? Kdo? Já s vámi souhlasím v tom, že přehlíží nepatřičné chování některých, ale že by normalizovali nenávist a přehlíželi násilí na menšinách? To podle mě nikdo nedělá. Ostatně koho myslíte tou menšinou? Děkuji za vysvětlení.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

DPP pokračuje v modernizaci stavědel v metru na lince C

16:08 DPP pokračuje v modernizaci stavědel v metru na lince C

O víkendu začne DPP s modernizací zabezpečovacích zařízení ve stanicích metra I. P. Pavlova, Muzeum …