
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: ČEZ
Centrum domácí hospicové péče v areálu Městské nemocnice Hořice oslavilo v pondělí 11. února Světový den nemocných. Klienti hospice, jejich rodinní příslušníci i široká veřejnost si u příležitosti dne otevřených dveří prohlédli nové prostory centra, na jejichž rekonstrukci přispěla Nadace ČEZ částkou 100 tisíc korun. V příjemném prostředí nyní centrum provozuje například knihovnu nebo půjčuje zdravotnické a kompenzační pomůcky.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: ČEZ
Ptáte se, jestli chceme byty, docela zbytečná otázka, když je tu o bydlení nouze. Jedna věc je ale stavět a druhá umožnit, aby byly pro lidi finančně dostupné, což nyní nejsou. Máte nějaké řešení?
Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) začala od soboty 31. května 2025 s opravou tramvajové tratě v obl…