ČEZ Jizerská 50 bude za rok, přihlásit se lze už nyní

13.05.2019 10:39 | Zprávy

Tradiční sportovní akce regionu, lyžařský závod ČEZ Jizerská 50, se uskuteční téměř až za rok. Již nyní je ale možné se na závod registrovat za nejnižší ceny.

ČEZ Jizerská 50 bude za rok, přihlásit se lze už nyní
Foto: ČEZ
Popisek: Logo ČEZ

ČEZ Jizerská 50, která se každoročně koná jako Memoriál Expedice Peru 1970, se v okolí jizerskohorského Bedřichova bude odehrávat od 7. do 9. února 2020. Již po třiapadesáté.

„Už nyní je téměř jisté, že se při registracích do dalšího ročníku přehoupne celkový počet všech účastníků přes dvě stě tisíc, což bude v českém sportu skutečný unikát,“ uvedl za pořadatele Richard Valoušek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

EU

Dobrý den, vím, že dost kritizujete EU. Ale jste pro naše vystoupení z ní nebo myslíte, že je EU dobrá, jen v ní rozhodují špatní politici a podle mě bohužel mnohdy hlavně ti, které vlastně nikdo nevolil. Je podle vás EU reformovatelná nebo ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Královéhradecký kraj: Druhá etapa modernizace náchodské nemocnice

22:31 Královéhradecký kraj: Druhá etapa modernizace náchodské nemocnice

Stavbu druhé etapy modernizace Oblastní nemocnice Náchod zajistí za 1,525 miliardy korun bez DPH sdr…