ČEZ: Vánoční dílničky v Infocentru Elektrárny Ledvice

28.11.2023 19:02 | Tisková zpráva

V období mezi prvními a druhými Večerními rozhledy z rozhledny, zve Infocentrum Elektrárny Ledvice všechny hravé děti a jejich rodiče již 2. prosince k další návštěvě, a to v čase od 9 do 15 hodin. Tentokráte půjde o Vánoční dílničky, takže den před zahájením Adventu si budou moci všichni vyrobit dřevěnou ozdobu na stromeček, malý dárek z modelářské hmoty, který si nazdobí dle vlastní fantazie, a další. A… a možná přijdou i Mikuláš s čertem doprovázení andělem. Vstup je zdarma.

ČEZ: Vánoční dílničky v Infocentru Elektrárny Ledvice
Foto: ČEZ
Popisek: Logo ČEZ

Zatímco menší děti budou tvořit či si hrát v suterénu infocentra v moderním dětském koutku, který kombinuje vzdělání se zábavou, ty starší se mohou vydat s rodiči na komentovanou vyhlídku z nejvyšší rozhledny v České republice. Na tu je ovšem nutné objednat se předem na telefonním čísle 411 102 313 nebo e-mailem: infocentrum.ele@cez.cz. I během výstupu (Možná sestupu, kdo ví?) čeká na všechny překvapení, takže zvláště ti zlobivější, by asi měli cestu na rozhlednu dobře zvážit.

V letošním roce se Infocentrum v Elektrárně Ledvice zaměřilo více na pořádání tematických akcí pro širokou veřejnost a hlavně rodiny s dětmi. Populárními se tak například staly právě Večerní rozhledy z rozhledny na začátku roku, které pokračují i nyní (9. prosince). Dalšími akcemi byly Aprílové Velikonoce, Den dětí s hasiči ze Severočeských dolů Bílina a také Rozloučení s prázdninami či Fyzikální show pro malé i velké v podání Úžasného divadla fyziky. Vánoční dílničky jsou dalším počinem tamního kreativního týmu průvodkyň a průvodců, jehož prostřednictví chtějí společně s návštěvníky, hlavně s dětmi, přivítat „adventní odpočítávání“ zbývajícího času do 24. prosince.

reklama

autor: Tisková zpráva

Mgr. et Mgr. Jakub Michálek byl položen dotaz

Co se stalo s vašimi sliby?

Slibovali jste legalizaci HHC a místo toho jste zakázali i THC. Jste na sebe pyšní? Co jste vlastně ze svého programu ve vládě prosadili?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Povodí Ohře: Na vodním díle Nechranice jsme obnovili stavební práce

22:02 Povodí Ohře: Na vodním díle Nechranice jsme obnovili stavební práce

Po zimní technologické přestávce jsme obnovili stavební práce na pravém krajním poli bezpečnostního …