ČEZ: Zájem o Den pootevřených dveří v JE Temelín je mimořádný

19.07.2021 14:58 | Zprávy

Během 48 hodin od zveřejnění zaplnili zájemci všechna volná místa na exkurzi v Jaderné elektrárně Temelín, jednoho z nejpřísněji střežených areálů v České republice. Navštívit Temelín tuto sobotu stojí za to i tak.

ČEZ: Zájem o Den pootevřených dveří v JE Temelín je mimořádný
Foto: ČEZ
Popisek: Logo ČEZ

Pro děti a lidi, kteří se nestihli registrovat, je však připravený bohatý doprovodný program v rámci Infocentra v zámečku Vysoký Hrádek na okraji areálu temelínské elektrárny. Těšit se mohou na dětský koutek, virtuální prohlídky nebo tradiční charitativní Oranžové kolo. Veškerý program i prohlídky jsou zdarma.

Tradiční den otevřených dveří v sobotu 24. července bude mít novou podobu s ohledem na platná bezpečnostní opatření a ochranu proti nemoci covid-19. Registrovaní návštěvníci se projedou střeženým areálem a podívají do největší chladicí věže v České republice.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Mgr. Bc. Hubert Lang byl položen dotaz

Co myslíte tou regulací uprchlíků z Ukrajiny?

Budete je dál přijímat? Za jakých podmínek? A co bude s těmi, co už tu jsou, a že jich není málo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zoo Plzeň: Oslava 28. října v Zoo a DinoParku

20:16 Zoo Plzeň: Oslava 28. října v Zoo a DinoParku

Zoo a BZ města Plzně i DinoPark se připojují k celoplzeňské oslavě vzniku republiky 28. října 2025 s…