Bývalým klientům skupiny Bohemia Energy skončí režim dodávek poslední instance už za pět týdnů, přesto tisíce lidí stále ještě nepřešly na standardní smlouvu s novým dodavatelem. Pokud nestihnou odejít z DPI včas, dostávají se do tzv. neoprávněného odběru a hrozí jim přerušení dodávek elektřiny. Část z těchto zákazníků navíc neplatí zálohy, a může jim být přerušena dodávka energií. ČEZ Prodej proto podepsal s Ministerstvem práce a sociálních věcí memorandum o spolupráci, která má za cíl zákazníky ohrožené hmotnou nouzí před odpojením ochránit a pomoci jim celou situaci vyřešit.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


