ČMKB: Roční kontrakty plynu a elektřiny dále zlevňují

04.05.2020 9:58 | Zprávy

Na Českomoravské komoditní burze Kladno (ČMKB) bylo v 18. týdnu uzavřeno 124 kontraktů na dodávku 57,4 tisíce MWh elektřiny a zemního plynu pro konečné odběratele v hodnotě 53 milionů korun.

ČMKB: Roční kontrakty plynu a elektřiny dále zlevňují
Foto: cmkbk.cz
Popisek: Českomoravská komoditní burza Kladno - logo

Roční kontrakty plynu v maloodběru zlevnily proti předchozímu týdnu o 1,4 procenta na 395 CZK/MWh, ve velkoodběru o 6,8 procenta s uzavírací cenou 370 CZK/MWh.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Alkohol

Tvrdíte, že k tomu, aby poslanci nepili ve sněmovně alkohol, nepotřebujete zákon. Opravdu? Můžete se zaručit, že ho někteří ve sněmovně nepijí? A proč je tam vůbec dostupný? V normální práci to není. Proč by to mělo být ve sněmovně jinak? Taťána

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Skupina ČEZ získala prestižní ocenění Red Dot Design Award

16:32 Skupina ČEZ získala prestižní ocenění Red Dot Design Award

“Designové Oscary“ od německé instituce Design Zentrum Nordrhein Westfalen. Ocenění si odnesl smart …