ČNB sloučí agendy. Zefektivní tím provoz a ušetří náklady

18.07.2023 16:06 | Tisková zpráva

Česká národní banka zeštíhlí počet sekcí a samostatných odborů ze stávajících 17 na 15. Rozhodla o tom na jednání bankovní rada ČNB.

ČNB sloučí agendy. Zefektivní tím provoz a ušetří náklady
Foto: Česká národní banka
Popisek: Česká národní banka, logo.

„Česká národní banka jde i nadále příkladem, racionalizuje činnosti a snižuje náklady. Změny přinesou nejen lepší systém práce, ale také provozní úspory,“ řekl po jednání bankovní rady guvernér ČNB Aleš Michl.

Bankovní rada rozhodla o sloučení sekce bankovních obchodů a samostatného odboru restrukturalizace. S účinností od 16. července 2023 povede sloučenou sekci současný ředitel samostatného odboru restrukturalizace Radek Urban.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Sebedestrukce Evropy

Souhlasím s vámi, že se Evropa ničí sama, ale co je podle vás tou hlavní příčinou? Je to migrace?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

České dráhy: Ledovka komplikuje provoz vlaků

13:21 České dráhy: Ledovka komplikuje provoz vlaků

Ledovka komplikuje provoz vlaků. Některé spoje jsou kvůli nepříznivému počasí zcela odřeknuty, jiné …