CPI Group: QUADRIO má již přes 70 % obchodních ploch pronajato

11.5.2013 4:14 odp.

Osmnáct měsíců před dokončením a přes 70 % obchodních ploch komplexu QUADRIO pronajato. Zástupci CPI Group, investora celého projektu, hovoří o nebývale vysokém zájmu domácích i zahraničních značek o pronájem obchodních prostor v multifunkčním komplexu nad stanicí metra Národní třída v Praze.

CPI Group: QUADRIO má již přes 70 % obchodních ploch pronajato
Foto: CPI
Popisek: CPI Byty

 

Půdorys komplexu připomíná čtyřlístek, kdy centrální část tvoří pět v jádru propojený budov na ulici Spálené, na něž navazuje samostatný bytový dům na rohu ulic Purkyňova a Vladislavova. Nejnižší podzemní podlaží slouží pro sklady a parkování celkem 250 aut, s vjezdem z ulice Vladislavovy. Navazují dvě podzemní a dvě nadzemní podlaží nákupní galerie s celkovou plochou 8 500 m2. Na více než 70 % nákupní galerie jsou dnes již uzavřeny smlouvy, u dalších probíhají jednání s vážnými zájemci.
 
„O prostory v nákupní galerii je skutečně velký zájem, zhruba polovina ploch z přibližně 70 prodejen a kiosků, byla pronajata během prvních měsíců výstavby. V současnosti náš mix nájemců už jen vylaďujeme, zaměřujeme se na vhodný skladbu nájemců a značek, kteří by do nově vznikající lokality přinesli pestrý sortiment, služeb a kvalitu, která podle nás v oblasti chybí," říká Peter Fazekaš, ředitel pronájmu nákupních center v CPI Group.
 
  „Mezi budoucími nájemci figurují značky jako restaurace KOGO, parfumérie Sephora, kosmetika Bobbi Brown, móda Promod, Calzedonia, značková prodejna Destroy, knihkupectví Neoluxor, prodejna Tchibo, Tescoma, hračky Sparky´s, CK Neckermann, dm Drogerie, doplňky Nanu-Nana, Sony centrum nebo boty CCC. Dále se počítá s lékárnou, čistírnou oděvů 5á Sec, lahůdkammi Apetit, destiláty Kratochvílovci, kavárnami, cukrárnami, trafikou a dalšími prodejnami,“ doplňuje Fazekaš.
 
Součástí obchodních pasáží bude ve 2. podzemním podlaží výstup z frekventované stanice metra B Národní třída a výhodou je také tramvajový uzel přímo před budovou. Pasáže budou navíc ve třech podlažích propojeny i s obchodním domem My. „Umístění projektu a dopravní dostupnost považujeme za největší výhodu nejen obchodních prostor. Pro obchodníky je benefitem také přítomnost kanceláří, bytového domu a sousedního magistrátu Hlavního města Prahy, které tvoří významnou skupinu budoucích návštěvníků nákupní galerie,“ míní Peter Fazekaš.
 
Třetí až osmé patro budovy zaujmou kanceláře o celkové ploše 16 400 m2. I zde má CPI Group již první nájemce. Na komerční komplex naváže samostatný bytový dům Rezidence QUADRIO, která počítá s 15 – 18 exkluzivními byty. Objekty ve vnitrobloku sjednotí náměstí se zelení, určené k odpočinku široké veřejnosti.
 
„Výstavba komplexu QUADRIO byla zahájena v červenci 2012. Na úroveň povrchu bychom se měli dostat v polovině tohoto roku. Předpokládané otevření je stanoveno na podzim 2014,“ potvrzuje Fazekaš

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

Ing. Miloš Zeman byl položen dotaz

sabotáž?

Nemyslíte, že kdybyste netajil svůj zdravotní stav, nemyslím podrobnob diagnózu, ale před volbami jste sám říkal, že to máme právo vědět, tak by se tím ani Senát nezabýval? A proč to chcete řešit teď, vic jak půl roku poté, když jsou tu mnohem závažnější problémy a kousek od nás zuří navíc válka?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Lesy ČR: Lesní cesty nepatří „jen“ veřejnosti

14:21 Lesy ČR: Lesní cesty nepatří „jen“ veřejnosti

Řidiče kamionu, který z lesa odvážel dříví, tento týden na Šumavě brutálně napadli dva cyklisté. Vad…