ČRo: Světlo přátelství z Betléma

27.12.2013 11:13 | Zprávy

Betlémské světlo si už po pětadvacáté odnesou obyvatelé Jihočeského kraje do svých domovů. Slavnostní předání „Světla přátelství“ občanům je připraveno na pátek 20. prosince v 16.30 v katedrálním kostele sv. Mikuláše v Českých Budějovicích za přítomnosti českobudějovického biskupa Jiřího Paďoura. Vystoupí dětský pěvecký sbor Canzonetta pod vedením sbormistryně Petry Nové. Lampičky a svíčky si vezměte s sebou.

ČRo: Světlo přátelství z Betléma
Foto: red
Popisek: Český rozhlas

Přímý přenos z události uslyšíte na vlnách Českého rozhlasu České Budějovice na jihočeské frekvenci 106,4 MHz a 88,2 MHz pro Slavonicko a Dačicko. Slavností bude provázet diváky i posluchače redaktor Filip Černý.

Až do Štědrého dne si potom každý může Světlo z Betléma, které si lidé po celém světě předávají jako důkaz dobré vůle, odnést z katedrálního kostela sv. Mikuláše. Prostřednictvím farářů a starostů bude světlo přeneseno do dalších míst v kraji.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Trapas

Nemyslíte, že je spíš až trapné, jak se vláda s prezidentem přetahuje? Já nechápu, proč věci, které fungovaly měnit a řešit místo toho, aby se řešilo to podstatné, co fakt tíží lidi?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

VZP: Čtvrtý rok s umělou inteligencí

16:18 VZP: Čtvrtý rok s umělou inteligencí

V České republice trpí diabetem podle odborných odhadů přibližně už každý devátý člověk, tedy přes m…