ČSOB: Podílové fondy Vám pomohou splnit dlouhodobá přání

7. 7. 2012 16:54

Podílové fondy Vám pomohou splnit dlouhodobá přání a patří do každého portfolia. Zajištěné fondy, specialita ČSOB, přinášejí zpravidla vyšší průměrný výnos a vyšší pravděpodobnost nadstandardního výnosu. Ochraňují kapitál. Umožňují tvorbu portfolií v nichž se kumulují výhody vyšší diverzifikace, vyššího potenciálního výnosu.

ČSOB: Podílové fondy Vám pomohou splnit dlouhodobá přání
Foto: Archiv
Popisek: ČSOB - logo
reklama

Horizon ČSOB Click Plus 1
Produkt je vhodný jako jeden ze základů portfolia zajištěných fondů pro eurové investory. Výnos, který může dosáhnout až 33 % (5,31 % ročně), je vázán na koš 30 světových akcií s převahou společností zaměřených na telekomunikace, farmacii, energie a služby. Investiční období je 5 let a 6 měsíců a je rozděleno na 5 období. V 1. období fond připíše fixní výnos 5 %, v dalších obdobích se výnos pohybuje v rozmezí 0 % až 7 %. Doporučujeme konzultaci s investičním poradcem nebo bankéřem.

Global Partners ČSOB Click s pamětí 5
Jedna z nejoblíbenějších produktových konstrukcí, s níž mají dosavadní klienti dobré zkušenosti. Pokud se i vy považujete za investora, který kromě zajištění návratnosti investovaného kapitálu hledá i možnost výnosu, který přesahuje výnos nabízený klasickými spořicími produkty, pak jste nalezli „ten pravý“ produkt. Investiční období (5,5 roku) je rozděleno na kratší mezidobí. Výnosový potenciál za celou dobu trvání produktu je od 3 % až do 27 %. Slovo click je anglické a znamená v tomto případě zafixování výnosu za jednotlivá období. Minimální výnos je roven fixnímu výnosu za 1. období, hodnota ve 2. až 5. období se pohybuje v rozmezí 0 % až 6 %, přičemž výnos ve 3. až 5. období nebude nižší než v období předcházejícím. I když je konstrukce produktu již dosti známá, doporučujeme konzultaci s investičním poradcem nebo bankéřem, kteří vám vysvětlí detaily.

Archipel Portfolio Pro August 95
Eurovým investorům nabízíme unikátní produkt - fond fondů, který díky kombinaci akcií, dluhopisů a peněžního trhu v portfoliu fondu aktivně upravuje investiční strategii v závislosti na vývoji světových trhů, čímž se snižuje kolísavost hodnoty investovaného kapitálu. V případě poklesu trhů podniká manažer fondu kroky, které zabraňují poklesu čistého obchodního jmění pod předem stanovenou hranici. Cílem fondu je, aby cena nepoklesla během jednoho roku pod 95 % hodnoty dosažené ke konci července daného roku. Nyní je vhodná příležitost k nákupu, neboť ke konci července bude znovunastavena hraniční hodnota. Zájemci ocení strukturu produktu, která funguje jako svého druhu „brzda“ v čase negativních korekcí. O detailech produktu se laskavě informujte u investičního poradce nebo bankéře.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Trikolóra: Navrhneme zrušení stavu pandemické pohotovosti

8:24 Trikolóra: Navrhneme zrušení stavu pandemické pohotovosti

Poslankyně a předsedkyně Trikolóry Zuzana Majerová Zahradníková předloží tento týden poslancům návrh…