ČZU: Studujte obor, který opravdu chcete!

19.3.2014 8:20 odp.

Do 31. března 2014 je stále otevřená možnost usilovat o studium na Provozně ekonomické fakultě (PEF), Fakultě agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů, Technické fakultě, Fakultě lesnické a dřevařské (FLD), Fakultě životního prostředí, na Fakultě tropického zemědělství nebo na Institutu vzdělávání a poradenství České zemědělské univerzity v Praze.

ČZU: Studujte obor, který opravdu chcete!
Foto: ČZU
Popisek: ČZU

Nadaným a motivovaným uchazečům o studium bude odpuštěna přijímací zkouška a mohou získat stipendium až 5 000 Kč měsíčně po celý první ročník. Tyto výhody poskytuje ČZU bez rozdílu všem, kdo se umístili na předních místech v předmětových soutěžích, jako jsou matematická, fyzikální či biologická olympiáda, středoškolská odborná činnost a další odborné soutěže garantované MŠMT.

Letošní první ročník navštěvuje devět studentů, kteří využili této nabídky. Jejich rozhodování o výběru školy a oboru kupodivu nabídka zásadní roli nehrála.

Mnozí se o ní dozvěděli, až když podávali přihlášku, všichni však oceňovali, že tato možnost jim zaručil, že se opravdu dostali na obor, který chtěli studovat.

„Celkem náhodně jsem se k této informaci doklikala na stránkách školy a samozřejmě jsem to s radostí uvítala!“ říká Klára Petráčková, která studuje PEF, a Eliška Jiřišťová z FLD doplňuje: „Pro mne ta nabídka byla důležitá, chtěla jsem jít na obor, kam se hlásilo 250 lidí a brali 40.“  

K rychlému přihlášení ke studiu, ale i k doplnění informací o studiu, k vyzkoušení testů nanečisto aj. slouží web www.studuj.czu.cz. Stránky atraktivní formou, přehledně a na jednom místě prezentují ČZU jako kvalitní a moderní vzdělávací instituci, tradiční univerzitu s bohatou historií a jednu z největších vysokých škol v České republice, která vedle perfektního studijního zázemí včetně progresivní vědy a výzkumu nabízí díky unikátnímu univerzitnímu kampusu skvělé místo pro zábavu, sport i navazování nových vztahů a přátelství.

ČZU je třetí největší univerzitou v Praze. Spojuje v sobě stoletou tradici s nejmodernějšími technologiemi, progresivní vědou a výzkumem v oblasti zemědělství, lesnictví, ekologie, technologií a techniky, ale i s ekonomikou a řízením. Moderně vybavené laboratoře se špičkovým zázemím včetně školních podniků umožňují vynikající vzdělávání s možností osobního růstu a zapojení do vědeckých projektů doma i v zahraničí. ČZU zajišťuje kompletní vysokoškolské studium, letní školy, speciální kurzy, univerzitu třetího věku. 

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

Ing. Miloš Zeman byl položen dotaz

sabotáž?

Nemyslíte, že kdybyste netajil svůj zdravotní stav, nemyslím podrobnob diagnózu, ale před volbami jste sám říkal, že to máme právo vědět, tak by se tím ani Senát nezabýval? A proč to chcete řešit teď, vic jak půl roku poté, když jsou tu mnohem závažnější problémy a kousek od nás zuří navíc válka?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Lesy ČR: Lesní cesty nepatří „jen“ veřejnosti

14:21 Lesy ČR: Lesní cesty nepatří „jen“ veřejnosti

Řidiče kamionu, který z lesa odvážel dříví, tento týden na Šumavě brutálně napadli dva cyklisté. Vad…