Na svém stánku (hala 4, stánek 431) představí řešení a inovativní aplikace vhodné pro nejrůznější segmenty - grafická studia, reklamní a marketingové agentury, fotoateliéry, signmaking, výrobce reklamy POP/POS, obchodní řetězce, výrobce obalů atd.
V návaznosti na integraci Océ do struktur společnosti Canon se Canon stává dodavatelem s nejširší nabídkou technologií a řešení v oblasti profesionálního tisku. Integrační proces byl v České republice zahájen 1. ledna 2013.
Motivem pro letošní veletrh Reklama-Polygraf je téma mozaiky a fotografie. Jednotlivé části fotografie budou natištěny na nejrůznější materiály, od papíru po kov, plast nebo plátno. Díky technologiím Canon a Océ mohou zákazníci vyfotit, zpracovat a vytisknout snímek téměř na jakýkoli materiál. Každý z návštěvníků bude mít příležitost vyzkoušet si technologie, které využije ve svém oboru.
Součástí stánku bude také výstavka fototechniky a fotoateliér, který bude zastřešovat fotografické a designové studio YurkovicDesign. V rámci fotoateliéru bude probíhat 2x denně, v 11.00 a 15.00, foto session, kde modelky budou aranžovány do materiálů s potiskem z dílny Canon. Výstupy z focení se budou před návštěvníky okamžitě tisknout na všech prezentovaných zařízeních Canon a Océ, počínaje fototiskárnou PIXMA PRO-1, přes velkoformátové tiskárny imagePROGRAF a Océ ColorWave 650 PP, konče UV tiskárnou Océ Arizona 480 XT.
„Veletrh Reklama-Polygraf je tradičním místem setkání a prezentace. Na stánku Canon bude k vidění široké spektrum technologií Canon a Océ, od pořizování snímků až po jejich tisk. Máme řešení pro každého,“ uvedl Miloš Bejblík, marketingový ředitel Canon CZ & SK.
Mezi nejzajímavější produkty, které bude možné na stánku Canon vidět, patří:

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Tisková zpráva