Canon představil 4 nové modely multifunkčních tiskáren PIXMA

5. 2. 2013 12:30

Společnost Canon rozšířila svou řadu domácích multifunkčních tiskáren PIXMA MX o čtyři nové modely.

Canon představil 4 nové modely multifunkčních tiskáren PIXMA
Foto: Canon
Popisek: Canon
reklama

Jedná se o tiskárny PIXMA MX395, MX455, MX525 a MX925. Všechny novinky nabízejí domácím kancelářím vysokou produktivitu a sofistikovaný software. Představené modely obsahují tiskárnu, skener, fax a automatický podavač dokumentů (ADF).

Skenování a kopírování vícestránkových dokumentů usnadňuje a zrychluje plně integrovaný 30stránkový automatický podavač ADF (Automatic Document Feeder). Ten je dostupný v modelech PIXMA MX395, MX455 a MX525. Zařízení PIXMA MX925 disponuje automatickým podavačem s kapacitou 35 listů. Všechna zařízení řady PIXMA MX nyní mohou využívat volitelné inkoustové kazety XL s vysokou výtěžností. Model PIXMA MX925 je první tiskárnou společnosti Canon, která nabízí volitelný zásobník černého pigmentového inkoustu velikosti XXL. S ním lze vytisknout až jeden tisíc stran A4 bez nutnosti výměny barvy.

Novinkou v rodině kancelářských přístrojů PIXMA MX je tiskový software Canon My Image Garden. Umožňuje snadnou navigaci mezi tiskem a funkcí skenování. Díky vestavěnému rozhraní Wi-Fi, je možné sdílet tiskárny mezi několika osobními počítači v rámci domácnosti nebo malé kanceláře. Modely MX525 a MX925 podporují funkcionalitu PIXMA Cloud Link, která zahrnuje podporu pro Google Cloud Print.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nemocnice Prachatice má dva moderní operační stoly

17:11 Nemocnice Prachatice má dva moderní operační stoly

Dvěma zbrusu novými operačními stoly RAMED s výměnnou pracovní deskou a dalším příslušenstvím dispon…