Celní správa: Další odhalený pašerák s kokainem na letišti

01.12.2018 18:31 | Zprávy

Na Letišti Václava Havla v Praze Ruzyni odhalili celníci další zásilku kokainu. Tentokrát drogu pašoval ve svém zavazadle 25letý cizinec, který přicestoval na lince Rio de Janerio – Lisabon – Praha.

Celní správa: Další odhalený pašerák s kokainem na letišti
Foto: CS ČR
Popisek: Celní správa ČR, logo

Celníci objevili kontraband při běžné kontrole zavazadel cestujících. Pašerákova zavazadla nejprve podrobili kontrole rentgenem. Zájem celníků vzbudila pánská kožená cestovní taška, která vykazovala znaky dvojitého dna. Detekční zkouška provedená při vlastní fyzické kontrole na přítomnost omamných a psychotropních látek pozitivně reagovala na kokain.

Celkem bylo zajištěno ve dvojitém dnu zavazadla celkem 6400 g drogy včetně obalového materiálu. Přesné množství bude zjištěno dodatečnou komplexní odbornou expertízou.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Jaroslav Komínek byl položen dotaz

Prezident

O jakých věcech, které mu nepřísluší, podle vás prezident rozhoduje? A proč by nemohl vystupovat do politiky, když je politik, kterého volilo nejvíce občanů ze všech politiků?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Finanční správa: Daňové přiznání za rok 2025

19:28 Finanční správa: Daňové přiznání za rok 2025

Podání daňového přiznání k daním z příjmů za rok 2025 se blíží. Formulář v listinné (papírové) podob…