Celní správa: Na bleším trhu nabízel prodejce falza dresů

30.04.2025 16:26 | Tisková zpráva

Padělky sportovních dresů v hodnotě bezmála 400 tisíc korun zajistili ústečtí celníci na bleším trhu.

Celní správa: Na bleším trhu nabízel prodejce falza dresů
Foto: Celní správa
Popisek: Celní správa

V uplynulých dnech se ústečtí celníci vydali na kontrolu do sportovního areálu TJ Baník Souš Most, kde se každou sobotu již léta konají tradiční bleší trhy.

Při monitorování stánků celníci objevili u jednoho prodejce sportovní oblečení, u kterého vzniklo podezření, že se jedná o zboží porušující některá práva duševního vlastnictví. Na rozkládacím stolku měl vystaveny fotbalové dresy věhlasných týmů, které se neoprávněně honosily logy renomovaných výrobců (adidas, Nike a Puma). Další dresy nalezli příslušníci celní správy v útrobách nákladového prostoru červené dodávky Fiat Ducato s českou registrační značkou.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Vylučujeme spolupráci s ANO, SPD a extremisty

A s ODS, kterou po vašem odchodu z vlády a vůbec po tom, jak se k vám Fiala zachoval spolupráci nevylučujete? Je teda pravda, že jste ODS kritizovali už kdysi a pak jste se s ní spřáhli, tak já nevím, jak vám rozumět?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ombudsman: Úřad práce musí dbát na to, aby bylo bydlení udržitelné dlouhodobě

22:31 Ombudsman: Úřad práce musí dbát na to, aby bylo bydlení udržitelné dlouhodobě

Jen polovičaté pomoci se získáním dostupného bydlení se od úřadu práce dostalo ženě se třemi dětmi. …