Celní správa: Nárůst anabolik v zásilkách

23.06.2022 18:44 | Tisková zpráva

Ruzyňští celníci zaznamenali v letošním roce nárůst nelegálních dovozů přípravků s hormonálním účinkem v poštovních i cargo zásilkách.

Celní správa: Nárůst anabolik v zásilkách
Foto: CS ČR
Popisek: Celní správa ČR, logo

Od začátku letošního roku eviduje Celní úřad Praha Ruzyně několik desítek případů anabolik nalezených v zásilkách. Nejčastěji se jednalo o tablety, kapsle a ampule s obsahem látek s hormonálním nebo anabolickým účinkem. Jedná se oproti stejnému období loňského roku o 85 % nárůst.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Nová vláda není jmenována

V tisku,kuloárech se objevují různá jména kandidátů na ministry. Který z těchto návrhů by byl pro Vás přijatelný ? děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zoo Plzeň: Oslava 28. října v Zoo a DinoParku

20:16 Zoo Plzeň: Oslava 28. října v Zoo a DinoParku

Zoo a BZ města Plzně i DinoPark se připojují k celoplzeňské oslavě vzniku republiky 28. října 2025 s…