Celní správa: Ruzyňští celníci odhalili pašeráka heroinu

12.01.2019 15:27 | Zprávy

Ruzyňští celníci odhalili na Letišti Václava Havla v Praze zásilku heroinu. Drogu pašoval ve svém zavazadle pětačtyřicetiletý cizinec, který přicestoval pravidelnou linkou Dubaj - Praha.

Celní správa: Ruzyňští celníci odhalili pašeráka heroinu
Foto: CS ČR
Popisek: Celní správa ČR, logo

Celníci si vytipovali cizince na základě běžné kontroly. Pašerákovo zavazadlo nejprve podrobili kontrole rentgenem. Zájem celníků vzbudilo podezření na dvojité dno cestovního kufru. Vlastní fyzickou kontrolou zavazadla za použití sondážní jehly byla zjištěna neznámá látka, která po provedení drogového testu NIK pozitivně reagovala na heroin.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Jak je možné, že vás jako europoslance nepustili do budovy?

Napsal jste, že jste do budovy Evropského parlamentu ve Štrasburku nedojel. Přístup blokovala policie. To jako nepustili ani další? Nebo myslíte, že to vás jako kritika nepustili účelově? Jak je to vůbec možné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Správa železnic: Začíná první etapa stavby moderní trati z Plzně do Německa

20:33 Správa železnic: Začíná první etapa stavby moderní trati z Plzně do Německa

Správa železnic slavnostně zahájila přestavbu úseku mezi krajskou metropolí, Nýřany a Chotěšovem. Vy…