V úterý 9. 11. 2021 v půl třetí ráno prováděla hlídka výkonového zpoplatnění středočeských celníků na 52. km dálnice D1 ve směru na Prahu svou kontrolní činnost. Hlídka se rozhodla zastavit vozidlo, které dle systému ARGOS nemělo uhrazen časový poplatek. Jednalo se o osobní automobil Chevrolet s německou registrační značkou. Celníci chtěli řidiči udělit pokutu za neuhrazenou elektronickou známku, ale s překvapením zjistili, že se ve vozidle nacházejí nelegální migranti.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku

