Celníci dokončili kontroly u prodejců lihovin

21.05.2016 10:16 | Zprávy

Generální ředitelství cel dokončilo vyhodnocení celorepublikové akce SKLO III zaměřené na kontrolu nákupu, prodeje a skladování lihovin a tabákových výrobků u konečných prodejců. Celníci prověřili v průběhu čtyř březnových dnů stovky restaurací a prodejen. K porušení zákona došlo v 84 případech, přičemž zabavili 1 420 litrů lihovin, 10 160 kusů cigaret a 315 litrů vína.

Celníci dokončili kontroly u prodejců lihovin
Foto: CS ČR
Popisek: Celní správa ČR, logo

Nejčastěji zjištěným porušením zákona bylo neprokázání zdanění u lihovin. Celníci se zároveň zaměřili i na kontroly nelegální zaměstnanosti a kontroly v oblasti státního odborného dozoru (kontrola práce řidiče) a vybrali kauci ve výši dvaceti tisíc korun.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

A vy neklidní nejste?

Vy jste v průzkumech dvouciferného výsledku nedosáhli vůbec a po posledních volbách jste vyprázdnili i lavice ve sněmovně. Jak vidíte budoucnost komunistů?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČPZP: Většina smluv o cestovním pojištění je uzavírána levněji online, na pobočku zamíří jen každý pátý cestovatel

11:15 ČPZP: Většina smluv o cestovním pojištění je uzavírána levněji online, na pobočku zamíří jen každý pátý cestovatel

Počet lidí, kteří si před cestou do zahraničí sjednají pojistnou smlouvu prostřednictvím internetový…