Centrum na podporu integrace cizinců pro Plzeňský kraj se zúčastnilo letního festivalu Živá ulice

02.09.2018 16:35 | Zprávy

Tradiční arabská baklava, madagaskarské koblížky, syrská samosa, gruzínské sýrové placky chačapuri, vietnamské závitky a další speciality světové kuchyně, to vše mohli návštěvníci slavnosti Babylon na plotně ochutnat v rámci oblíbeného festivalu Živá ulice v Plzni.

Centrum na podporu integrace cizinců pro Plzeňský kraj se zúčastnilo letního festivalu Živá ulice
Foto: mvcr.cz
Popisek: Ministerstvo vnitra ČR

Součástí akce bylo i Centrum na podporu integrace cizinců pro Plzeňský kraj, které svou ochutnávkou nepálské, indické, ukrajinské či syrské kuchyně provonělo Šafaříkovy sady. Cílem akce bylo rovněž návštěvníky seznámit s činností Center na podporu integrace cizinců a SUZ MV.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Igor Červený byl položen dotaz

EK

Kolik % dáváte tomu, že po roce 2030 bude EK v lepším složení než je teď a bude víc racionální? Já se bojím, že nebude. Mimochodem, vy jste pro naše členství v EU nebo ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ÚOHS zahájil řízení v oblasti domácích potřeb

20:14 ÚOHS zahájil řízení v oblasti domácích potřeb

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) v polovině května zahájil správní řízení s několika vzáj…