Česká manažerská asociace: Do lednových dní s novými poznatky

30.12.2018 21:59

Nový rok si v ČMA přejeme začít optimisticky. Proto se 7. ledna v Praze sejdeme při příležitosti novoročního přípitku, kde se na vás budou těšit například Pavel Kafka, prezident ČMA, a Ivo Gajdoš, výkonný ředitel asociace. Sledujte POZVÁNKU s podrobnostmi.

Česká manažerská asociace: Do lednových dní s novými poznatky
Foto: Česká manažerská asociace
Popisek: Česká manažerská asociace, logo.

Svěřenské fondy jako účinný nástroj ochrany rodinného majetku. Takový název nese seminář pořádaný Petrou Misterkovou, předsedkyní dvou regionálních klubů ČMA a majitelkou společnosti VERDERA Consulting. Na projektu také spolupracuje investičně poradenská firma Cimpel & Partners.  Kurz je navržen zejména pro statutární zástupce, reprezentanty rodinných firem i všechny, pro něž je ochrana majetku důležitou prioritou. Seminář se uskuteční 15. ledna v Plzni. Detailní informace jsme pro vás přichystali ZDE.

Pražský manažerský klub z kraje roku čeká 258. setkání. Uskuteční se v kongresovém hotelu Clarion v pražských Vysočanech 17. ledna.  Tématem akce bude využití pravé mozkové hemisféry, sídla kreativity, intuice. Pravá mozková hemisféra je zdrojem neotřelých nápadů, které mohou změnit život, manažerskou praxi i celý svět. Hostům se bude věnovat Petr Vladyka, odborník v oblasti psychologie a psychoterapie. Detail setkání naleznete ZDE.

Rodinný pivovar Popper nedaleko Hradce Králové je proslulý nejen originálními pivními speciály, ale mnoho manažerů jej poznalo jako místo plné vřelosti, humoru a veselí. Například i ze setkání Regionálního klubu Severovýchodní Čechy. Bude dějištěm Novoročního přípitku klubu i v roce 2019. Uskuteční se 24. ledna a bude se na co těšit. Více zjistíte ZDE.

V lednu ČMA otevřeme také široké veřejnosti. Pořádáme totiž den otevřených dveří, který přiblíží zájemcům funkci asociace a její poslání nejen jako profesního celku. O detailech vás budeme brzy informovat, nezapomeňte sledovat na našem webu sekci CHYSTANÉ AKCE.

Seminář pro podnikatelskou veřejnost spolupořádaný Českou podnikatelskou radou pro udržitelný rozvoj CBCSD se uskuteční 22. ledna v Praze. Jeho tématem jsou Offsety a kompenzace skleníkových plynů jako součást klimatické politiky podniků. V rámci programu se více zaměříme na offsetové projekty. Pozvánku naleznete ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Armáda ČR: Hodnotitelé z NATO sledovali v Boleticích boj se vzdušným protivníkem

22:02 Armáda ČR: Hodnotitelé z NATO sledovali v Boleticích boj se vzdušným protivníkem

Úkolové uskupení pozemní protivzdušné obrany absolvovalo další důležitou fázi hodnocení podle metodi…