Česká pošta: Balíkovna spolupracuje s významným klientem Vinted

17.03.2023 19:38 | Tisková zpráva

Balíkovna uzavřela důležitou spolupráci se společností Vinted. Získala tím přístup na největší online obchodní portál pro prodej módního secondhandového zboží v Evropě. Od února se podílí na podání a dodání zásilek společnosti Vinted na dostupných místech Balíkovny po celé České republice.

Česká pošta: Balíkovna spolupracuje s významným klientem Vinted
Foto: Archiv
Popisek: Česká pošta

„Jsme velmi spokojeni se spoluprací. Naším cílem je být stabilním a spolehlivým partnerem pro klienta. Jsme přesvědčeni, že spolupráce bude přínosná a doufáme, že Balíkovna se brzy stane pro mnoho lidí v České republice první volbou při výběru dopravce,“ říká Lenka Kristová, ředitelka Balíkovny.

Díky novému obchodnímu úspěchu Balíkovny se mohou zákazníci Vinted Marketplace těšit na neustále rostoucí výdejní síť, která od 1. 3. přesáhla hranici 7000 dostupných míst po celé České republice.

Anketa

Je v pořádku hrozit blokádami vládních budov?

94%
5%
hlasovalo: 49423 lidí

Vinted Marketplace
Vinted Marketplace je největším online mezinárodním trhem C2C v Evropě věnovaný secondhandové módě, přičemž disponuje rostoucí členskou základnou s více než 80 miliony registrovaných členů na 18 trzích v Evropě a Severní Americe. S posláním, aby se z druhé ruky stala první volba po celém světě, umožňuje lidem prodávat a nakupovat vlastní secondhandové oblečení a předměty běžné spotřeby, což těmto položkám poskytuje druhý nebo dokonce třetí život.

Vinted Go
Vinted Go byl spuštěn v roce 2022 se zaměřením na vývoj produktů a řešení pro zajištění plynulejší dopravy a dodávky v celé Evropě. Vinted Go spojil více než 40 dopravců a více než 200 000 PUDO bodů v celé Evropě na podporu dodávání milionů zásilek ročně.

reklama

autor: Tisková zpráva

Ing. Radim Fiala byl položen dotaz

Papaláši

Nemáte dojem, že se vy politici, evidentně SPD nevyjímaje, chováte jako papaláši? Přijde vám etické zvyšovat si platy, když většině lidem klesají, a když ještě k tomu pobíráte náhrady? Navíc podle vás je v pořádku a etické vůči nám lidem, kteří vše platíme z našich daní, pobírat náhrady v plné výši,...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ombudsman: V domovech pro lidi s duševním onemocněním nebo závislostí převládají potřeby zařízení nad potřebami klientů

22:17 Ombudsman: V domovech pro lidi s duševním onemocněním nebo závislostí převládají potřeby zařízení nad potřebami klientů

Návštěvy pracovníků Kanceláře ombudsmana v domovech se zvláštním režimem ukázaly, že život tamních o…