Mobilní aplikaci Pohlednice Online si od června 2015, kdy byl spuštěný ostrý provoz, stáhlo do svých chytrých mobilních telefonů přes 32 tisíc klientů. Z aplikace doposud odeslali téměř 140 tisíc pohlednic.
Mobilní aplikace Pohlednice Online je úspěšná a oblíbená služba České pošty. Stále však existuje početná skupina zákazníků, kteří mají obavy z nákupů v mobilní aplikaci, upřednostňují přípravu pohlednice v PC, kde mají uložené své fotografie, případně vlastní telefon s jiným operačním systémem, než iOS či Android.
Abychom tyto zákazníky oslovili, připravili jsme na letošní letní sezónu novou microsite www.pohledniceonline.cz, která kromě základních informací o službě nabízí především možnost vytvoření a odeslání pohlednice přímo z webu bez nutnosti instalovat mobilní aplikaci. Webová stránka je zákazníkům k dispozici od poloviny června 2016 v novém moderním designu a je plně responzivní. Umožní tedy komfortní prohlížení i z tabletů a mobilních telefonů.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPráce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.


