Česká spořitelna nabízí klientům bonus 3 000 Kč ke každé nové půjčce

3. 11. 2012 8:50

Klienti České spořitelny, kteří si pořídí hotovostní úvěr Půjčku, získají bonus 3 000 korun na účet vedený u České spořitelny. Akce probíhá od 1. listopadu do 24. prosince 2012 a platí pro všechny nově sjednané Půjčky. Klienti, kteří si v daném období sjednají více úvěrů, získají bonus pouze jednou. Navíc si mohou klienti u své Půjčky zdarma změnit výši splátky, a to i opakovaně.

Česká spořitelna nabízí klientům bonus 3 000 Kč ke každé nové půjčce
Foto: Archiv
Popisek: Česká spořitelna - logo
reklama

Vyřízení Půjčky je pohodlné a rychlé. Klienti mohou získat 30 až 600 tisíc korun ihned v hotovosti nebo na účet. Výši a datum splátek si klienti určí sami podle svých možností a půjčku nemusí zajišťovat. Splátky si mohou klienti rozložit až na 7 let. Pevná úroková sazba, která se pohybuje od 8 %, dává klientům jistotu, že se splátky nezvýší. K Půjčce si mohou klienti také sjednat pojištění, které jim pomůže v případě, že by nemohli splácet.

U všech hotovostních a spotřebitelských úvěrů České spořitelny si mohou klienti navíc zdarma snížit či zvýšit splátky úvěru. Změnu výše splátek mohou klienti provádět i opakovaně u každého nově sjednaného, ale i existujícího úvěru. Tímto zvýhodněním vychází banka vstříc všem klientům, kteří označili flexibilitu splátek v průběhu splácení úvěru za jednu z hlavních výhod, kterou jim může úvěr nabídnout, protože mají jistotu, že splácení vždy zvládnou.

Česká spořitelna se umístila na prvním místě v žebříčku Navigátor bezpečného úvěru, který sestavili odborníci z Institutu ekonomických studií Univerzity Karlovy a společnosti EEIP. Navigátor analyzoval podmínky padesáti neúčelových hotovostních úvěrů od 34 poskytovatelů a úvěry od České spořitelny byly ohodnoceny jako nejbezpečnější na českém trhu. Za bezpečný úvěr je považován takový, u kterého žadatel rozumí parametrům, zná kvalitu poskytovatele a chápe důsledky, které plynou z jeho splácení i nesplácení.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

dTest: V simulovaném soudním sporu zvítězili olomoučtí studenti práv

22:11 dTest: V simulovaném soudním sporu zvítězili olomoučtí studenti práv

Spotřebitelská organizace dTest uspořádala druhý ročník soutěže Spotřebitelskoprávní moot court, ve …