Česká televize: Klec s Jiřinou Bohdalovou a Kryštofem Hádkem získala prestižní ocenění na festivalu v Soulu

18.09.2020 17:56 | Zprávy

Film Klec režiséra Jiřího Stracha získal na patnáctém ročníku Seoul International Drama Awards Zvláštní cenu poroty. Uspěl tak v konkurenci více než 200 filmů z 50 zemí světa.

Česká televize: Klec s Jiřinou Bohdalovou a Kryštofem Hádkem získala prestižní ocenění na festivalu v Soulu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Budova České televize na Kavčích horách

Česká televize jej uvedla na obrazovkách ČT1 loni na jaře. Od té doby má za sebou úspěšné uvedení na karlovarském festivalu, byl nominován na C21 International Drama Awards i na Českého lva.

„V Londýně i Praze jsme byli, ale žádnou cenu nedostali. Do Soulu nás nepustil koronavirus a najednou to klaplo,“ vysvětluje kreativní producent projektu Jaroslav Sedláček, proč prestižní cena dorazila poštou.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Náměstci

Proč máte stále náměstky, kteří pobírají nemalý plat, když už je vláda v demisi? K čemu jsou? A bylo tomu tak vždy nebo jen teď za vás? Chápu, že vy ve funkci zůstáváte a máte plat. A ještě by mě zajímalo, zda mají ministři nějaké ,,odchodné“ po skončení mandátu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká televize představuje jarní programové schéma na rok 2026

7:33 Česká televize představuje jarní programové schéma na rok 2026

Česká televize na dnešní tiskové konferenci na Kavčích horách odhalila své jarní programové schéma n…