Česká televize spouští novou aplikaci k extralize ledního hokeje pro HbbTV

25.09.2020 14:21 | Zprávy

Česká televize rozšiřuje nabídku služeb pro televizory připojené k internetu. Dnes spustila novou aplikaci k extralize ledního hokeje. Hybridní aplikace Tipsport Extraliga disponuje mnoha funkcemi, fanoušci hokeje ocení aktuální informace k právě vysílaným přenosům, soupisky hráčů, jejich profily včetně fotek i statistiky, související s jednotlivými zápasy.

Česká televize spouští novou aplikaci k extralize ledního hokeje pro HbbTV
Foto: Hans Štembera
Popisek: Budova České televize na Kavčích horách

Nově spuštěná aplikace funguje ve dvou režimech, buď jako podrobná verze vyplňující celou obrazovku nebo jako pomocník při sledování aktuálního televizního vysílání, kdy v pravém dolním rohu ukazuje průběžné výsledky ze všech zápasů kola.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Zuzana Majerová byl položen dotaz

O jakém zeštíhlení mluvíte?

Cožpak vy jste nezřídila nová ministerstva? A jestli jste pro zeštíhlení, navrhnete i snížení počtu poslanců a senátorů? Podle mě by půlka úplně stačila, ale předpokládám, že kapři si asi sami rybník nevypustí.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČSÚ: Počet dnů na neschopenkách zůstává stabilní

22:33 ČSÚ: Počet dnů na neschopenkách zůstává stabilní

Lidé, kteří byli nemocensky pojištění, strávili v Česku v roce 2025 v pracovní neschopnosti každý v …