České dráhy: Kolektivní vyjednávání bude pokračovat ve čtvrtek

05.12.2017 19:12 | Zprávy

Federace strojvůdců ČR se neztotožňuje s nevhodným vystupováním části strojvedoucích vůči managementu Českých drah. Při setkání s předsedou představenstva a generálním ředitelem ČD, a.s., Pavlem Krtkem to řekl prezident FSČR Jaroslav Vondrovic.

České dráhy: Kolektivní vyjednávání bude pokračovat ve čtvrtek
Foto: red
Popisek: ČD - logo

Oficiální stanovisko FSČR k Retenčnímu programu ČD, který se stal terčem nekorektní kritiky na stránkách „Zájmů strojvůdce“, je obsaženo v jeho dopise adresovaném Pavlu Krtkovi. S tím, že podobné vulgarity a hanlivé výroky nepatří do kulturní společnosti, souhlasí i předseda Odborového sdružení železničářů při ČD, a.s., Vladislav Vokoun, který se s Pavlem Krtkem sešel v pondělí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Ondřej Lochman, PhD. byl položen dotaz

Kamiony

To, že přetížené kamiony ničí naše silnice, to neříkáte žádnou novinku, a že na to upozorňujete přeci nic neřeší, spíš se ptám, co s tím hodláte udělat, pokud něco? Protože politik nejste první den, tak proč jste nenavrhl něco, co by problém vyřešilo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČSÚ: Růst výroby drůbežího a vepřového masa pokračoval

22:33 ČSÚ: Růst výroby drůbežího a vepřového masa pokračoval

V 1. čtvrtletí 2026 se na jatkách vyrobilo celkem 119 315 tun masa, meziročně o 3,5 % více, z toho v…